Nejnovější recenze ze sekce Střihové karty

Ověřený zákazník ALFA.cz FrantaAlsak

Přidáno: 26. listopadu 2017

nic

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2017

Zakoupeno v ALFA.cz

• jednoduchý převod z pásku na dvd astřih

Ověřený zákazník Sunteq Petr

Přidáno: 6. listopadu 2017

Zakoupeno v Sunteq

• funguje, dostatečná technická podpora

Ověřený zákazník DISK Multimedia, s.r.o. Ondřej

Přidáno: 7. srpna 2017

• Jednoduchá obsluha
  • Lepší kompatibilita v Linux Ubuntu než ve Windows
  • Videa nahraná přes Windows 10 nebyla na 100% kompatibilní s jiným posprodukčním SW.

Ověřený zákazník ALFA.cz roman400

Přidáno: 25. července 2017

• Jednoduchá instalace
  • Funkční a přehledný dodaný software
  • Možnost grabnutí do souboru nebo vypálení
  • Podpora mnoha formátů DVD (MPG, MP4, MKV atd.)
  • Rozumné nároky na výkon počítače (starší i5, zcela v pohodě)

Ihned po instalaci grabberu a dodaného software (velmi použitelný) lze jednoduše grabovat videa do souboru nebo je rovnou vypálit na DVD. Software umožňuje i inteligentní automatické zmenšení/zvětšení rozměrů grabnutého videa pro vypálení na DVD v max. možné kvalitě (= s využitím kapacity DVD 4.7GB). Fungující a přehledný software tak kompenzuje o něco vyšší cenu tohoto video grabberu ve srovnání s jinými. Spokojen, doporučuji!

Patrick Schöbel Patrick Schöbel

Přidáno: 22. ledna 2017

• Stand-alone zařízení
  • Plug-&-Play
  • Možnost nahrát ze všech konzolí
  • Kvalita záznamu zvuku a videa
  • Možnost vložit pevný disk (odzkoušeno až 500 GB zatím - cca. 58 hodin hraní)
  • Firmware lze updatovat přes USB/Internet
  • Neumí nahrát s HDCP ochranou (nutno vypnout v konzoli nebo obejít)
  • Nutno vyndat HDD k zkopírování obsahu do PC/NB (nelze přes Ethernet sdílet nebo pomocí předního USB překopírovat)

Se střihovou kartou AverMedia Game Capture HD II jsem velmi spokojený. Umožňuje nahrávat herní zážitky z PC, PS3*, PS4** a PSTV*** bez velkých problémů a investic přímo na pevný disk (není součástí). Tato střihová karta je dodána s dálkovým ovladačem, pomocí kterého můžete pohodlně spustit a ukončit nahrávání z pohovky. Všechny herní zážitky můžete nahrávat ve Full HD, bez nutnosti použití počítače nebo Notebooku. Střihová karta je stand-alone a vše zvládne sama. Pokud kartu propojíte pomocí Ethernet kabelu s internetem, můžete Vaše herní zážitky rovnou streamovat živě anebo použít smartphone aplikaci pro ovládání karty.

*Nutno obejít HDCP ochranu PS3 pomocí kompozitního kabelu (cena cca. 200 kč)
**Nutno vypnout HDCP ochranu v PS4 v nastavení (zdarma do 2 minut v nastavení konzole)
***Nutno obejít HDCP ochranu PSTV pomocí HDMI Splitteru (cena cca. 350 kč)

Ověřený zákazník LAN-SHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. prosince 2016

Zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• rozumná cena, SW prakticky zdarma
  • SW zdarma, tomu odpovídají možnosti editace, hlavně práce se zvukem

vhodný pro méně náročné uživatele, intuitivní ovládání

Ověřený zákazník ALFA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. listopadu 2016

(naposledy upraveno 7. listopadu 2016)

Blackmagic Design DeckLink Mini Monitor

Blackmagic Design DeckLink Mini Monitor

Ověřený zákazník Sunteq Štěpán Bárta

Přidáno: 7. října 2016

Zakoupeno v Sunteq

• Odzkoušeno s Davinci Resolve, Steinberg Cubase 8.5 a Protools 11. Přenáší i zvuk, takže si můžu poslechnout mix jednoduše na televizi. Instalace jednoduchá a sw je dodáván na sd kartě
  • Nefunguje v Sony Vegas, ale to bude problém spíš u Sony.

Výborné pro náhled videa v DAW a střižnách.

Jarda Jarda

Přidáno: 9. srpna 2016

• FullHD na 60FPS
  • usb 3.0
  • Vzhled
  • Software

Koupil jsem kartu, šlape celkem obstojně, ALE, software pro záznam videa je dost mizerný, mám windows 7 a SW se každou chvíli zasekává, pokud máte SW v češtině, je téměř nemožné jej používat, klávesové zkratky pro start videa, lze používat POUZE jen když máte okliknutý software pro záznam, a jakožto tato střihová karta nemá oproti předchozím verzím hot button, může to být celkem problém.
SW také dost zatěžuje váš systém, oproti předchozím střihovým kartám (live gamer HD/portable), FPS ve hrách mi klesala až o 30, při záznamu na 1080/60. Dále.. pokud se pokoušíte o stream na slabším internetu, a pouštíte příliš velký bitrate(váš internet nestíhá) tak SW začne "spamovat" hlášku "připojování k internetu" ... "Bez připojení k internetu" a při blikání těchto okének není možné stream zastavit. SW je zkrátka hrůza. U Live Gamer HD to ještě šlo, ale zde se bojíte aby jste si nepromačkali klávesy - CTRL ALT DELETE.

papírky které se dají vkládat do střihové karty, celkem zajímavý design prvek, ale opět software pro editaci není software pro editaci ale je to pouze jen galérie, kde si vytvoříte obrázek například v malování a pak to pouze importujete do toho programu.

Ještě co bych mohl vytknout je balení karty, na balení výrobci zřejmě dost šetřili, balení karet LiveGamer HD a Portable se to nemůže ani z daleka rovnat.

Zkrátka, karta je sama o sobě nádherná, ale software nepoužitelný, proto 50% a kvůli nepoužitelnosti softwaru nedoporučuji. Pokud už střihovou kartu, tak Live Gamer HD nebo Portable.

AVerMedia Live Gamer HD 61C9850000AE

AVerMedia Live Gamer HD 61C9850000AE

Dragodast Dragodast

Přidáno: 20. dubna 2016

• Luxus několikrát lepší než fraps min 100000000x lepší

Nevím co dodat tento produkt je prostě super, když se chcete věnovat YouTubu :-)

Blackmagic Design Intensity Pro 4K

Blackmagic Design Intensity Pro

Ověřený zákazník DISK Multimedia, s.r.o. Jaroslav Vinický

Přidáno: 19. ledna 2016

• Snadná instalace, bezproblémová funkčnost

Výborná karta pro nabírání digitálního i analogového videa.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2015

Zakoupeno v Alza.cz

Užitečný produkt, umožňuje používání i starších PC doplňků

Joe Black Joe Black

Přidáno: 25. září 2015

• Když vše funguje, tak funguje na jedničku
  • 1080p@60fps
  • Kvalita obrazu
  • Veškeré potřebné příslušenství
  • Dodávaný software
  • Kompatibilita s Windows 10
  • Narozdíl od staršího bratříčka neumožňuje PC free mód.

Tuto grabovací kartu jsem si zakoupil pro účely pokusů o nahrávání dění na obrazovce tabletu.
Bohužel jsem narazil na dva zásadní problémy, které mi tento plán pokazily.

Po připojení k tabletu Samsung Note 10.1 2014 (rootnuty s Android 5.1.1), nezobrazí karta obraz a obraz jen sem tam problikne - pravděpodobně půjde o HDCP problém. Při přímém propojení tablet -> HDMI -> monitor vše funguje. Po zapojení grabovací karty do řetězce černá obrazovka.

A druhý problém, který by mohl trápit i ostatní je, že software karty je pod Windows 10 naprosté utrpení provozovat.
Software nainstalujete, spustíte a šlape.
Vypnete program a už jej nejde znovu spustit.
Tzv. spustíte problikne spuštění procesu a hned se zase ukončí, žádná chybová hláška.

V případě, že ale program odinstalujete a znovu nainstalujete, tak vše opět šlape.

V době psaní recenze je k dispozici Recentral 2_v2.0.0.36, ovladače ve verzi v1.0.x.61 a žádný update firmwaru zařízení.
V případě, že provozujete na PC Windows 10, radím počkat na vydání nových verzí ovladačů a softwaru.

Na starších verzích Windows jsem kartu netestoval.

Sám jsem zboží ve 14 denní lhůtě vrátil.

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. září 2015

Zakoupeno v CZC.cz

• Jednoduché zapojení
  • Ovladače
  • Přibalený software

U mě nefunkční programy a ovladače, které jsou přibaleny. Stačilo stáhnout novejší ovladač z netu a místo Cyberlinku jsem použil VirtualDub. Teď už funguje ke spokojenosti. Na zálohu posledních VHS kazet dostačující.

• Program RECentral je opravdu jednoduchý a přehledný
  • Možnost ukládání na SD kartu
  • Karta nijak nezatěžuje výkon počítače
  • V nahraném záznamu je jen pozadí plochy
  • Zvuk se nezaznamenává
  • Během toho, co je tato karta zapojená v počítači, celý systém blbne (nespouštějí se aplikace, blbne kurzor)
  • S tím vším prakticky nepoužitelná

Produkt zásadně NEDOPORUČUJI kupovat. Při připojení této karty začne blbnout kurzor a některé aplikace v počítači se vůbec neotevírají. Když chci zhlédnout nahraný záznam hry, ve videu je jen pouze moje pozadí plochy a navíc bez zvuku. Snažil jsem se tyto problémy napravit, ale bezúspěšně. Nevím, čím to je. Nahrávání z konzolí jsem nezkoušel, chtěl jsem tuto kartu využívat především na nahrávání her z PC. Je možné, že karta není kompatibilní s Windows 10, které mám. Produkt jsem vrátil a sám za sebe ho nedoporučuji.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Eda

Přidáno: 7. června 2015

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Vše naplnilo mé očekávání, krásný obraz, dobrý zvuk, snadná obsluha.
  • Složitější editace videa, není možné vložit vlastní vodoznak( logo) jen text, pomalý upload na yt.

Zdá se jako kvalitní střihová karta pro nahrávání her. Zatím se mi nepodařilo připojit interní hdd (samozřejmě naformátovaný NTFs)tak snad nebude chyba karty..

Ověřený zákazník Alza.cz Ruda

Přidáno: 7. června 2015

Zakoupeno v Alza.cz

Pro normální i trochu pokročilé uživatele PC je to příjemná pomůcka na oživení VHS - digitalní zpracování starších nahrávek

Anonym Anonym

Přidáno: 31. května 2015

• Cenově přijatelné řešení, kvalita převodu dobrá
  • Pro WIN 8.1 64 bit je nutné stáhnout nový ovladač od výrobce, jinak karta nepracuje.
  • Ze střihových programů kartu našel a uměl s ní pracovat až CyberlinkPowerdirektor 10 64 bit. Jiné programy kartu prostě neviděli.

Z výš uvedeného vyplývá, znovu bych si ji nevybral kvůli uvedeným potížím.

Zobrazuji 1 - 20 ze 49 recenzí [ 1 ] 2 3