Nejnovější recenze ze sekce Střihové karty

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. září 2015

Zakoupeno v CZC.cz

• Jednoduché zapojení
  • Ovladače
  • Přibalený software

U mě nefunkční programy a ovladače, které jsou přibaleny. Stačilo stáhnout novejší ovladač z netu a místo Cyberlinku jsem použil VirtualDub. Teď už funguje ke spokojenosti. Na zálohu posledních VHS kazet dostačující.

• Program RECentral je opravdu jednoduchý a přehledný
  • Možnost ukládání na SD kartu
  • Karta nijak nezatěžuje výkon počítače
  • V nahraném záznamu je jen pozadí plochy
  • Zvuk se nezaznamenává
  • Během toho, co je tato karta zapojená v počítači, celý systém blbne (nespouštějí se aplikace, blbne kurzor)
  • S tím vším prakticky nepoužitelná

Produkt zásadně NEDOPORUČUJI kupovat. Při připojení této karty začne blbnout kurzor a některé aplikace v počítači se vůbec neotevírají. Když chci zhlédnout nahraný záznam hry, ve videu je jen pouze moje pozadí plochy a navíc bez zvuku. Snažil jsem se tyto problémy napravit, ale bezúspěšně. Nevím, čím to je. Nahrávání z konzolí jsem nezkoušel, chtěl jsem tuto kartu využívat především na nahrávání her z PC. Je možné, že karta není kompatibilní s Windows 10, které mám. Produkt jsem vrátil a sám za sebe ho nedoporučuji.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. června 2015

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Vše naplnilo mé očekávání, krásný obraz, dobrý zvuk, snadná obsluha.
  • Složitější editace videa, není možné vložit vlastní vodoznak( logo) jen text, pomalý upload na yt.

Zdá se jako kvalitní střihová karta pro nahrávání her. Zatím se mi nepodařilo připojit interní hdd (samozřejmě naformátovaný NTFs)tak snad nebude chyba karty..

Přidáno: 7. června 2015

Zakoupeno v Alza.cz

Pro normální i trochu pokročilé uživatele PC je to příjemná pomůcka na oživení VHS - digitalní zpracování starších nahrávek

Přidáno: 31. května 2015

• Cenově přijatelné řešení, kvalita převodu dobrá
  • Pro WIN 8.1 64 bit je nutné stáhnout nový ovladač od výrobce, jinak karta nepracuje.
  • Ze střihových programů kartu našel a uměl s ní pracovat až CyberlinkPowerdirektor 10 64 bit. Jiné programy kartu prostě neviděli.

Z výš uvedeného vyplývá, znovu bych si ji nevybral kvůli uvedeným potížím.

Ověřený zákazník kak.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. května 2015

Zakoupeno v kak.cz

• Levné řešení nahrávání
  • Ve Win7 jsem nezprovoznil grabování
  • Ve WinXP jsem nezprovoznil dodaný software pro úpravu videa

Levné řešení nahrávání.
Nekompatibilita ovladače a dodaného software s deklarovanými OS.

AVerMedia Live Gamer HD 61C9850000AE

AVerMedia Live Gamer HD 61C9850000AE

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. května 2015

Zakoupeno v CZC.cz

• Vše co umí za 3500 je perfektní :D

Rozhodně pokud se chcete věnovat youtube perfektní řešení. Umí to co např. Fraps neumí a nikdy umět nebude.

Přidáno: 13. dubna 2015

• Nezatěžuje procesor.
  • Nemoznost natocit plnohodnotne video.

Ano. Je to dobra karta pro hrani a zaroven toceni videi z her, kde vam to nezatezuje procesor a drzi FPS na vysoke urovni. Ale ja jsem nebyl s touto kartou za dva dny natocit zadne video, ktere bych mohl zverejnit. Nemohl jsem nahrat zvuk zaroven z videem. Mluvene slovo bylo jen same chrceni. Dale je moznost nahravat zvuk zvlast dp formatu MP3. Velka vyhoda, ale audio bylo vzdy o nekolik vterin delsi nez video. Nekolik vterim je na mysli u 30 min.videa 60 sekund. Coz je hodne. A stream neni mozny opet kvuli chcejicimu zvuku. Vyrobek vracim a uz ho nechci nikdy vidět.

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 7. března 2015

Zakoupeno v AB COM CZECH

• Nahrává velice kvalitně v HD kvalitě
  • Stačí "fleška" na záznam
  • Záznam videa
  • Sestříhání videa
  • Poslat video na Youtube
  • Nedodává se s potřebným kabelem (Playstation 3 PS3 RGB YPbPr Component + RYW Composite Audio Video Cable)
  • Bez něho se NEDÁ nahrávat
  • Nedovává se s kabelem na internet (bez něj pracuje ale také)

hledal jsem nějaké zařízení co by dokázalo nahrát záznam ve slušný kvalitě s Playstationu 3 abych dále mohl pracovat na záznamu dále na PC
Za 14 dní co ho mám si nemohu stěžovat na výrobek,ale jen
na "malou výbavu" balení.Potřebný kabel jsem sehnal až na Slovensku
Pro náhrávání s PS3 bohatě stačí,záznam jde poslat po sestřihu na Youtube
Vzhledem že potřebný kabel jsem musel schánět kde se dalo a tento obchod ho nenabízel (???) dávám 90%.

Přidáno: 24. ledna 2015

Zakoupeno v Mironet.cz

• Snadný způsob na převod videí z VHS na digitální formát.
  • Možnost uložení dat v surovém ( nekompromovaném formátu )
  • Zatím jsem nic nezjistil

Pokud hleáte rozhraní pro digitalizaci videa, tak tohle funguje.

Jako zdroj videa používám S-VHS video z videovýstupem S-VIDEO. Zkoušel jsem kompozitní, ale kvalita je o hodně horší.

Dodaný software hodnotit nemohu, protože pracuji pod OS LINUX.

Video ukládám v nekomprimovaném formátu a to potom později upravuji a ukládám do již komprimovaných formátů např. XVID.
Velikost souboru grabované nahrávky -
1 min. PAL 640x480 při Uncompressed packed cca 1 GB dat.
( při tomto grabovaní musí být PC schopno data ulužit )

Při koupi tohoto výrobku jsem byl hodně skeptický, ale kvalita mne opravdu překvapila. Srovnávat tuhle kartu s profesionálními střižnami nelze, důvod je cena, ale pro to domácí kutilství je to OK.

Když na TV zhodnotím již výsledný komprimovaný soubor a porovnám se zdrojem z VHS, tak si dovolím říct, že takto převedé video je kvalitnější. Je to ale z důvodu použitých filtrů, které při zpracování a odšumováním záznamu používám.

• velmi malé zařízení, které nezabírá prakticky žádný prostor
  • balení obsahuje potřebnou kabeláž k propojení s PC a konzolemi (PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One)
  • v balení naleznete i ochrané pouzdro
  • možnost streamování Vámi hrané hry
  • jediné tlačítko slouží ke spuštění a ukončení nahrávání/streamování navíc jeho barevné podsvícení signalizuje co zařízení právě dělá (více info naleznete v manuálu)
  • možnost nahrávat videozáznam ve FullHD kvalitě (1920 x 1080 při 60 fps)
  • PC free mód - kdy k nahrávání videozáznamu nepotřebujete jak název napovídá žádné PC ani notebook, ale pouze SD kartu (minimálně SDHC Class 10, která není součástí balení a je nutné ji dokoupit) poté zmáčknete jedno tlačítko a nahráváte
  • RECentral - software, který je sice nutné stáhnout z internetu, ale nabízí spousty možností jak si výsledný videozáznam nastavit (nutnost pouze v příadě, že máte Avermedii LGP propojenou s PC)
  • mám ozkoušeno, že RECentral funguje i na Windows Vista, přesto, že ve specifikacích jsou zmíněny pouze systémy Win 7 a 8, takže v případě, že máte nějaký starší notebook s tímto OS, tak ho můžete na nahrávání videozáznamu využít
  • balení neobsahuje SD kartu
  • při nahrávání v PC free módu (tedy při nahrávání na SD kartu) videozáznam není ve FullHD kvalitě, ale pouze v maximálním rozlišení 1280 x 720
  • zařízení spolupracuje pouze s SD kartami, které jsou naformátovány na FAT32 což ve výsledku znamená, že nahrávané video je dlouhé zhruba 35minut (a zabírá 4 GB a kousek) poté se samo ukončí a pokračuje druhou částí, což je nevýhoda, že brzy máte spousty krátkých videí, které musíte nějakým způsobem pospojovat pokud chcete mít nějaké delší
  • záznam ukládaný na SD kartu je v jakémsi formátu TS (odzkoušeno) a pokud ho chcete ve formátu MP4 musíte si ho převést, což znamená jít na stránky výrobce a stáhnout si na PC software, kterým převod uděláte (tuto část jsem již nezkoušel, ale potřebný nástroj na stránkách skutečně naleznete)

Za možná pro někoho vyšší peníz dostanete zajímavé zařízení, které je určené pro hráče, kteří chtějí streamovat nebo nahrávat svá herní videa. Osobně jsem toto zařízení zakoupil s velkým strachem, že narazím na nějaký vadný kus (podle různých recenzí spousta zákazníků toto zařízení reklamovalo), ale vše funguje tak jak má. Původně jsem k AV LGP zakoupil i SD kartu, která by mě odprostila od nutnosti stahovat software a propojovat moji konzoli Playstation 4 s počítačem či notebookem, ale později jsem zjistil, že SD karta se nevyplatí. Nevyplatí se se z mnoha důvodů a to, že nahrávka na SD kartu není ve FullHD kvalitě, ale pouze v rozlišení 1280 x 720 tedy "jen" v HD kvalitě, kdežto u PC nahráváte ve FullHD. Záznam na SD kartě oproti záznamu, který ukládáte přímo na disk počítače je omezen formátováním karty, které MUSÍ být FAT32 (s formátem exFAT ani NTFS zařízení nespolupracuje mám to odzkoušené) a tím pádem výsledná velikost videa je vždy něco přes 4GB poté se video samo ukončí a začne se nahrávat jeho druhá část a ve finále máte spousty krátkých videí, které musíte pospojovat pokud chcete nějaký delší videozáznam. Videa na SD kartě tak mají něco kolem 35-36minut, kdežto záznam na PC je omezen pouze velikostí disku, takže logicky čím větší disk tím delší video. Pokud bych srovnal velikost záznamu z SD karty v HD kvalitě a záznam z PC ve FUllHD kvalitě, tak při stejné délce Vám na PC zabere daleko méně místa než na SD kartě (na PC videozáznam při defaultním nastavení v RECentralu s délkou nějakých 45minut zabere kolem 3GB na disku, u SD karty 35-36minutový záznam přes 4GB). Na závěr ještě jednou zmíním, že jsem zařízení kupoval k mé konzoli PLAYSTATION 4 a ozkoušel jsem snad vše nebo téměř co se týká PC free módu - čili nahrávání na SD kartu a verdikt je jasný, že pokud chcete FullHD kvalitu, tak SD kartu předem vypusťte bude Vám k ničemu a to i díky omezené délce videozáznamu. Zařízení bych každopádně doporučil.

AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II

AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II

Přidáno: 20. prosince 2014

• nahrává až 1080p (při 30 fps, umí také 25 a 24 fps)
  • ve skutečnosti snese i 1600×1200 (přepočítá na 1080p, ale zachová poměr stran)
  • umí nahrávat i z analogových zdrojů (komponentní 1080p také)
  • při změně rozlišení zastaví nahrávání a nepokračuje automaticky dál (tupý software)
  • lag minimálně 67 ms
  • vysoká cena (zhruba 6 tisíc a víc, lze sehnat i za 5,5 tisíce, ale pořád je to dost)
  • není průchozí (nemá výstup)
  • funkce PiP neumí kombinovat HDMI a komponentní vstup
  • videa musí kódovat procesor v PC
  • video sampling samozřejmě jen 4:2:2 ;-)
  • lze do ní ve FullHD poslat nejvýše 30 Hz
  • některé grafiky s ryze DVI výstupem si s ní nemusí rozumět

Nacházíme na kartě vůbec nějaké klady? Snad jen, že funguje a moc velké problémy s ní nejsou. Já osobně jsem člověk, který, co se grabování týče, vyrůstal na ATI All-In-Wonderech a kdo pamatujete legendární Mischovu diskuzi, jistě si vzpomenete, jaké potíže s těmito kartami byly. Oproti tomu je práce s AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II vyloženě pohodovou záležitostí. Samozřejmě potřebujete kus solidního procesoru, co bude zvládat ta videa v reálném čase ve FullHD kódovat do H.264. A protože zátěž není úplně brutální, asi vám dojde, že s kvalitou záznamu to také nebude nějaké super hyper. Přesto bychom si dovolili kvalitu označit za ucházející.

Celý test na http://diit.cz...

Přidáno: 30. října 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Při převodu z VHS bylo možno použít jen konektor S-video;ostatní velmi nekvalitní

Po vrácení jsem koupil Premium Cord USB 2.0 Video grabber a s tímto zatím vše OK

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. října 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• okamžitý odběr na výdejním místě v obchodě Týniště nad Orlicí
  • nevýrazné označení cesty k obchodu - výdejny a samotný vstup do výdejny v Týništi nad Orlicé

AVerMedia Live Gamer HD Lite 61C9850000AS

AVerMedia Live Gamer HD Lite 61C9850000AS

Přidáno: 20. června 2014

• Jednoduché zapojení a instalace
  • Málo kabelů
  • Nepřehledné stažení ovladačů

Vynikající střihová karta a software, který vám ulehčí nejen zatížení CPU, ale i nervů s nahráváním vaší oblíbené činnosti.

Přidáno: 17. června 2014

• Kompatibilní s Xbox 360, Xbox ONE, PS4, PC
  • Pěkný design
  • Lehká
  • Možnost streamovat
  • Full HD
  • Ovladač se musí stáhnout z internetu (u téhle Lite verze z anglických stránek...)

Na trhu je bezkonkurenční, rozhodně buď tuhle Lite verzi nebo normální verzi DOPORUČUJI!

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 3. června 2014

Zakoupeno v BScom s.r.o.

Přístroj spolupracuje je s DVD přehrávačem a se setoboxem.
Nepracuje s žádným videem. Neobjeví se obraz, jenom je slyšet zvuk video nahrávky.

Přidáno: 27. května 2014

dobrý produkt

Přidáno: 21. května 2014

Zakoupeno v Mironet.cz

• Pracuje čistě a běží i pod WIN 7 64-BIT.
  • Škoda že přiložený Power Director 10 není plnohodnotný.

Potřeboval jsem nahradit předpotopní TV kartu na kterou se nesežene 64 bitový ovladač.
Má všechny vstupy které potřebuji.

Přidáno: 5. května 2014

• Jednoduché
  • HW chyba, nefunkční

Bohužel vráceno vzhledem k HW chybě

Zobrazuji 41 - 60 ze 74 recenzí 1 2 [ 3 ] 4