Nejnovější recenze ze sekce Střihové karty

Ověřený zákazník NEJCENY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2014

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• Funguje na starší videokameře a Windows XP bez problémů, tedy v operačních systémech uvedených výrobcem si myslím to bude fungovat rovněž. Než li jsem u obchodu nakupoval, přečetl jsem si recenzi (bezproblémový obchod zejm. v reklamaci) , dle mého seriózní podnik.
  • Nemám výhrady!

S obchodem jsem se spojil s písemným dotazem (mailem) na tento obchod, a obdržel jsem všechny potřebné inform. k mým dotazům. Výrobek "TECHNAXX 3592"který jsem si objednal funguje a bez potíží převádí analog. záznam do digitálu. Nutno ale dodržet uved. operační systém výrobce (Wind. XP, W7...!) tedy jsem s výrobkem a obchodem spokojený! Jelikož jsem si před cca 10 lety koupil videokameru "SONY HI 8 -Handycam" za 33 tis. jsem rád, že kameru mohu dál používat a převádět dnes z této "šunčičky" dál velmi kvalitní obraz nejen na VHS pásky (tj. videorekord.).

Přidáno: 30. března 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• nepodařilo se rozběhnout k mé spokojenosti
  • neustálé chyby ve zvuku
  • seká se obraz

nedoporučuji

Ověřený zákazník Store4you Ověřený zákazník

Přidáno: 7. března 2014

Zakoupeno v Store4you

• Spolehlivý záznam obrazu v dobré kvalitě, nepřehřívá se, použitelné pro různé platformy Windows, celkem dobrý SW, který umí vše potřebné ke zpracování videa,

Zařízení splnilo mé očekávání a funguje spolehlivě. Nalezeny drobné nejasnosti v manuálu, které jsme vyřešili. Trochu robustnější dodaný program, ale pro další zpracování a střih již není potřeba nic dalšího. Progran vyzkoušen na Widows Vista a XP a funguje mi spolehlivě, podle popisu by měl fungovat i na Win 7 - zatím u mne nevyzkoušeno. Trochu vyšší cena přístroje zaručuje poskytovanou kvalitu od Avermedia.

Přidáno: 21. února 2014

• Hezky svítí.............
  • Nahrávání z VHS nefunguje....... scart ani composit nejde video, jen zvuk.

Na převod starých VHS do PC k ničemu. zlaté COMBO od LG

Ověřený zákazník NEJCENY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. února 2014

Zakoupeno v NEJCENY.cz

• Zatím nevím... nefunguje.
  • Nefunguje.

Dle popisu se zdál produkt dobrý, ale záznam nefungoval. Obchod ale nedělal problémy s vyřízením reklamace.

AVerMedia Live Gamer HD 61C9850000AE

AVerMedia Live Gamer HD 61C9850000AE

Přidáno: 13. ledna 2014

Zakoupeno v Alza.cz

• Díky HW zachytávání/převodu nezatěžuje CPU počítače, když napíšu 5% bude to asi moc. SW zachytávání je PC zatěžován tak 5-6x víc.
  • Možná by se hodila širší paleta možných výstupních formátů a nastavení a to i co se týká "profi" profilu v možnostech nastavení.

PRO+PROTI-
Dodám k PROTI, při aktualizaci ovládacího SW RECENTRAL byl doplněn další výstupní formát, nějaká mp2, nepamatuji si přesně, takže PROTI je spíše dočasně a následné aktualizace SW ke kartě toto dořeší. Tedy snad dořeší.

Uvedu příklad :
Při zachytávání videa přes FRAPS bylo průměrem u dané hry 70FPS, s použitím Avermedia stejná hra, stejně nastavená kvalita detailů apod bylo 150 FPS.

Další výhoda je v tom, že narodíl od různých software zachytávačů je avermedia schopna zachytit opravdu vše, takže se hodí i k videím, kde prezentujeme návod na správu OS, nebo nějakého specifického Softwaru. Avermedia zaznamená prostě vše co je na obrazovce, ne jen ohraničený výřez videa.

Ovládací soft Recentral je hezky graficky zpracovaný a přehledný, umožňuje zálohovat/exportovat nastavení profilů, které si uživatel vytvoří a ty pak následně v jiném PC, nebo jiném OS na stejném PC imporuje a šetří tak mnoho času.
Taky musím pochválit stabilitu, ještě se mi nestalo, že by program přestal pracovat v době nahrávání (ani mimo něj).
Nahráno cca 70hod videa.

Potěší taky kompletní nutná kabeláž, která je dodávána ke kartě. V režimu zachytávání z jednoho PC, tzn ze stejného na kterém běží to co se má zaznamenat není žádná možnost jak informovat/indikovat proces nahrávání (ikona, nějaký znak apod), ale toto ukazuje dodávané tlačítko, takový "fire buton" , který při nahrávání efektně " dýchá" rudým světlem. Při nenahrávání svítí konstatně červeně.

Přidáno: 6. ledna 2014

• Karta
  • Malé balení
  • Chybí software (v balení je odkaz na stažení, ale je to nepohodlné)
  • Rozhodně tu není žádný kabel (je to LITE verze)
  • Tlačítko chybí též

Nedoporučuji LITE verzi je nepohodlná, ale levná pokud máte přebytečné kabely je přesně pro Vás ... V opačném případě bych doporučil koupit sice asi o 1000,- Dražší balení, ale za to se vším šudy.

• Lehká
  • Pěkný design
  • Podle mě slušná cena
  • Kompatibilní s X-Box 360 (One), PS3 (4), PC
  • V balení je ochranné pouzdro
  • V balení je HDMI (30cm), AV kabel, audio kabel (jack)
  • Možnost PC-free mode, nahráváte na SD kartu (není součástí balení)
  • Možnost živě streamovat (Twitch, YouTube,atd)
  • Hot button :3 (tlačítko pro okamžité nahrávání, streamování)
  • Malá velikost nahraného souboru (zařízení při nahrávání okamžitě soubor komprimuje)
  • Hodina a půl Full HD videa cca. 7GB
  • Nefunguje na Windows XP
  • Nedá se nahrávat z PS3 přes HDMI (je přiložen component AV kabel)
  • Ovladač si musíte nainstalovat z internetu
  • V balení není SD karta

Spousta lidí psala, že s tímto výrobkem byly potíže. Já jsem zatím na žádné nepřišel, a dělá vše, co má.
Jako youtuber jsem potřeboval zařízení, co mi umožní nahrávat hry z PS3 a PC. Dlouho jsem hledal jiná zařízení, ale tahle krabička mě zaujala nejvíce.
Rozhodně doporučuji lidem, co mají slabší PC a se softwarem si nevystačí ;)

Přidáno: 21. prosince 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• při prvním uvedení do provozu funguje velmi dobře
  • přijatelná cena
  • vyžaduje dobré znalosti práce s počítačem (znalost angličtiny a pod.)

nedoporučuji začátečníkům

Přidáno: 1. prosince 2013

(naposledy upraveno 1. prosince 2013)

• chybí čeština

jinak spokojen

Přidáno: 28. října 2013

• Cena. Jednoduchost.
  • Problém s instalací softwaru z přiložené CD. Software nebylo možno naistalovat - zboží vráceno.

Zjistil jsem, že zboží, resp. CD byla přede mnou používána - poškozený obal.

Přidáno: 17. září 2013

• Vše

Opovězte prosím na mou otázku na mail [email protected] bude to fungovat i na PS4 a xBox ONE ?

Avermedia AVerCapture M

Avermedia AVerCapture M

Přidáno: 12. září 2013

(naposledy upraveno 12. září 2013)

• jednoduchá instalace
  • skvělý software na převod videa z externích zdrojů (pro MacOS)
  • možnost použití na PC s Windows i když je primárně pro Apple
  • video je děleno do více souborů, pokud trvá déle než dvě hodiny

Karta plně vyhovuje pro převod starých nahrávek na VHS do počítače a přiložený software umožňuje přímý export buď do souboru nebo přímo na YouTube.
Instalaci na MacOS zvládné snad každý a přiložený software je jednoduchý a plně dostačující. Poskytuje základní nástroje na úpravu pořízeného videa, ale pro další editaci doporučuji software od jiných výrobců, který je na to specializován např. iMovie.

Přidáno: 24. června 2013

(naposledy upraveno 24. června 2013)

Suprově zvišuje fps

Zobrazuji 61 - 74 ze 74 recenzí 1 2 3 [ 4 ]