Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Recenze AVerMedia Live Gamer HD 61C9850000AE

Statistika hodnocení produktu

97%

 
průměr z 3 hodnocení

100 % (3)
0 % (0)
0 % (0)
0 % (0)
0 % (0)

Doporučení od zákazníků

3 zákazníků doporučuje tento produkt

Ověřené recenze AVerMedia Live Gamer HD 61C9850000AE

Ověřený zákazník CZC.cz

Jakub

Přidáno: 15. května 2015

Zakoupeno v CZC.cz

100%

Doporučuje produkt
  • Vše co umí za 3500 je perfektní :D
  • Nic

Rozhodně pokud se chcete věnovat youtube perfektní řešení. Umí to co např. Fraps neumí a nikdy umět nebude.

Ověřený zákazník Alza.cz

Michael

Přidáno: 13. ledna 2014

Zakoupeno v Alza.cz

90%

Doporučuje produkt
  • Díky HW zachytávání/převodu nezatěžuje CPU počítače, když napíšu 5% bude to asi moc. SW zachytávání je PC zatěžován tak 5-6x víc.
  • Možná by se hodila širší paleta možných výstupních formátů a nastavení a to i co se týká "profi" profilu v možnostech nastavení.

PRO+PROTI-
Dodám k PROTI, při aktualizaci ovládacího SW RECENTRAL byl doplněn další výstupní formát, nějaká mp2, nepamatuji si přesně, takže PROTI je spíše dočasně a následné aktualizace SW ke kartě toto dořeší. Tedy snad dořeší.

Uvedu příklad :
Při zachytávání videa přes FRAPS bylo průměrem u dané hry 70FPS, s použitím Avermedia stejná hra, stejně nastavená kvalita detailů apod bylo 150 FPS.

Další výhoda je v tom, že narodíl od různých software zachytávačů je avermedia schopna zachytit opravdu vše, takže se hodí i k videím, kde prezentujeme návod na správu OS, nebo nějakého specifického Softwaru. Avermedia zaznamená prostě vše co je na obrazovce, ne jen ohraničený výřez videa.

Ovládací soft Recentral je hezky graficky zpracovaný a přehledný, umožňuje zálohovat/exportovat nastavení profilů, které si uživatel vytvoří a ty pak následně v jiném PC, nebo jiném OS na stejném PC imporuje a šetří tak mnoho času.
Taky musím pochválit stabilitu, ještě se mi nestalo, že by program přestal pracovat v době nahrávání (ani mimo něj).
Nahráno cca 70hod videa.

Potěší taky kompletní nutná kabeláž, která je dodávána ke kartě. V režimu zachytávání z jednoho PC, tzn ze stejného na kterém běží to co se má zaznamenat není žádná možnost jak informovat/indikovat proces nahrávání (ikona, nějaký znak apod), ale toto ukazuje dodávané tlačítko, takový "fire buton" , který při nahrávání efektně " dýchá" rudým světlem. Při nenahrávání svítí konstatně červeně.

  • Je tato recenze užitečná?
  • Ano (6)
  • Ne (1)

Zobrazuji 1 - 2 ze 2 recenzí